Drogi Przyjacielu

Jesteś moim najlepszym Przyjacielem, ponieważ ufam Ci na tyle, by powierzyć moje najskrytsze sekrety i Ty powierzasz mi swoje. Wiesz o wszystkich żenujących rzeczach, które mi się przytrafiły, a ja wiem o Twoich. Nigdy nie waham się, by coś Ci powiedzieć, bo wiem, że zabierzesz to ze sobą do grobu.

Jeśli potrzebuję zadzwonić do Ciebie o 3 nad ranem, to wiem, że odbierzesz. A jeśli nie, wiem, że mogę zostawić Ci wiadomość i oddzwonisz z samego rana, gdy tylko wstaniesz. Jeśli wyślę Ci kilka głupich wiadomości po północy, wiem, że Cię to ucieszy i rozbawi, a nie wkurzy.

Możemy śmiać się z siebie nawzajem i nigdy nie czuć się urażonym. Zawsze śmiejesz się z tego, że nie mogę wejść po schodach bez zadyszki, nie umiem układać włosów i wciąż ubieram dwie różne skarpetki. Ale to zupełnie w porządku, bo ja nabijam się z Twojego dziwnego gustu muzycznego.

Wyciągasz na zewnątrz moją szaloną i głupkowatą stronę. Możemy rozmawiać ze sobą z brytyjskim akcentem, tańczyć, gdy nikt nie patrzy i robić najbardziej durne selfie, jakie tylko wpadną nam do głowy, by potem śmiać się z nich do rozpuku.

Wspierasz moje relacje z innymi i związki. Możesz uważać, że on nie jest dla nie odpowiedni. Możesz uważać, że jest dziwny. Możesz mi mówić, że stać mnie na kogoś lepszego, ale dopóki traktuje mnie dobrze i jest dobrym człowiekiem – jesteś szczęśliwy razem ze mną.

Widziałeś mnie w najgorszych momentach mojego życia, a wciąż mnie kochasz. Gdy nadchodzą złe dni, wiesz jak poprawić humor. Puszczasz mi TĘ piosenkę albo zachęcasz do obejrzenia TEGO konkretnego filmu. Albo po prostu zabierasz mnie na lody i dobrą kawę. Pocieszasz mnie, gdy tego potrzebuję i dajesz mi przestrzeń, gdy chcę pobyć trochę sama ze sobą. Jakimś sposobem zawsze wiesz, co robić.

Wierzysz, że zasługuję na wszystko, co najlepsze i ja wierzę w to samo dla Ciebie.

Jesteś kimś więcej niż Przyjacielem. Jesteś moją prawdziwą bratnią duszą. Częścią mnie. Potrzebuję Cię. Kocham Cię.


Jeśli macie takich wspaniałych przyjaciół – powiedzcie im to. Teraz.

 • Iwona Kmita

  mam i mówię jej to

 • Radosław Morek

  Nie mam.

 • Kazetha Rafał

  Szczęśliwi Ci, którzy maja takich przyjaciół. :) Osobiście niestety nikomu nie mogę nic podobnego powiedzieć.
  ____________
  http://www.kazetha.pl

 • Anioek1122

  Śliczne ^^

 • Kinia

  Cudowne. Mogę to udostępnić mojemu przyjacielowi ? Oczywiście wszystkie prawa autorskie zostaną zachowane :)

  • Monika Kotlarek

   Ależ oczywiście! Śmiało :)