Inspirujące zadanie nr 1

Kochani! Bardzo chciałabym Was inspirować do tego, byście byli jeszcze lepsi, jeszcze bardziej szczęśliwi i jeszcze lepiej postrzegani przez innych. Chcę jeszcze bardziej podnieść Wasze poczucie własnej wartości i dać szansę na nauczenie się czegoś nowego.

Wymyśliłam dla Was 30 zadań, ale spokojnie, nie musisz wykonywać wszystkich. Przez kolejne dni, będę przedstawiać zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Zachęcam Cię, byś wybrał sobie jedno (lub więcej, jeśli tylko masz motywację) i przez 30 kolejnych dni skutecznie prowadzał je w życie.

Wyrobienie sobie nawyku zajmuje średnio około 21 dni, czyli 3 tygodnie. Przez 30 dni na pewno nauczysz się robić coś fantastycznego. Czasem dla innych, ale przede wszystkim DLA SIEBIE.

Gotowi? Zaczynamy.

Dodam tylko, że do tego konkretnego zadania zainspirował mnie pewien znajomy. Piotrek – dzięki :) (przy okazji zapraszam na Jego bloga: www.niekulturalny.com.pl – na którym recenzuje szeroko pojętą sztukę).

#1 Poziom trudności: ŁATWE.

Każdego dnia daj komuś karteczkę z wypisanymi na niej rzeczami, które w nim lubisz.

To może być karteczka, wiadomość SMS, krótka rozmowa, wiadomość pozostawiona na facebooku czy Twitterze. Napisz komuś coś miłego. To co w nim lubisz albo to, że na najbliższej rozmowie kwalifikacyjnej na pewno wypadnie świetnie. Bądź szczery. To świetny sposób na pokazanie komuś, że o nim myślisz. Często jesteśmy tak skoncentrowani na złych rzeczach, że zapominamy wspomnieć o dobrych. Przez najbliższe 30 dni na pewno wywołasz wiele uśmiechów, a może 30 dni zamieni się w kolejne 300?

 

 • Maja

  Fajne! po egzaminie, czyli za tydzień wprowadzę w życie! :D

 • Charmy

  To wychodzi, że przez 30 dni mam powiedzieć coś miłego 30 różnym osobom… Nie wiem czy znajdę tylu ludzi w swoim otoczeniu, z którymi mogłabym to zrobić :P

  • Monika

   Zawsze można mówić jednej osobie przez 30 dni różne miłe rzeczy, ale polecam spróbować z kilkoma :)

  • Charmy

   Na pewno spróbuję. Ciekawi mnie, jak będą na to reagować inni :D

 • :) ciekawe, pozytywne i sympatyczne :) teraz mnie bardzo intryguje treść kolejnych zadań :)

  • Monika

   Kolejne już niedługo :) O różnym poziomie trudności.