• Karolina K

  Anonim – to fakt każde doświadczenie uczy nas i sprawia że na niektóre sprawy patrzymy z innej perspektywy, brak znajomych w czasami przeszłych pokazuje nam jak trzeba cenić tych najbliższych ludzi którzy nas otaczają ! za to im właśnie dziękuje .. za tych prawdziwych !

 • Anonim

  Karolina K.- u mnie wyglądało to podobnie, ale niczego bym nie zmieniła. Każde doświadczenie czegoś nas uczy. Nauczyłam się cenić prawdziwe przyjaźnie, nie te sztuczne, udawane, by komuś się przypodobać. Popełniłam wiele błędów w życiu, które czasami chciałabym wymazać z pamięci, cofnąć czas, ale to one nas uczą jak żyć lepiej, one sprawiają, że stajemy się innymi ludźmi.

 • Diesel

  Więcej czasu poświęciłbym dla tych, którzy przez lata są ze mną. Zaś omijałbym tych, którzy okazali się fałszywi.

 • Karolina K

  Jedyne co bym zmieniła w życiu gdybym mogła zacząć jeszcze raz to -pewność siebie – której brak ujawnił się w momencie pójścia do liceum , tam gdzie zdobywa się znajomych, przyjaciół tak potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania . z małej miejscowości poszłam do miasta wojewódzkiego, do bogatych, pięknych wtedy moja pewność uleciała..teraz mam mała garstkę przyjaciół, znajomych – ale oni rekompensują mi wszystko :) a liceum wycięłabym ze swojego życiorysu..