Współpraca

Nazywam się Monika Kotlarek i jestem autorką tego bloga. Więcej informacji na mój temat znajdziesz tu: http://psycholog-pisze.pl/o-mnie/

O BLOGU

Psycholog Pisze to Blog Bardzo Psychologiczny. Opisuję na nim różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, problemy dnia codziennego, porady dotyczące zdrowia psychicznego i fizycznego, odpowiadam na trudne pytania i podejmuję skomplikowane tematy związane z psychologią i psychoterapią.

W roku 2016 znalazłam się w pierwszej dziesiątce najlepszych blogów publicystycznych, z którymi warto podjąć współpracę (http://hypeology.pl/blog-rank-2016/).

SOCIAL MEDIA

W tej chwili na Twitterze obserwuje mnie ponad 3400 osób, mam ponad 9800 polubień na Fan Page’u, a prywatny Instagram ma ponad 1400 obserwatorów.

Posłuchać mnie możesz na Soundcloud.

A zobaczyć na Youtube.

Zachęcam też do zajrzenia tutaj: http://psycholog-pisze.pl/publikacje/

WSPÓŁPRACA

Współpracuję z wieloma wydawnictwami, w tym z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym, dla którego recenzuję książki psychologiczne i o tematyce psychoterapeutycznej.

Chętnie podejmę się recenzji Twojej książki, wezmę udział w różnego rodzaju akcjach związanych ze zdrowiem psychicznym i fizycznym, stygmatyzacją, zaburzeniem psychicznym itp.

Dodatkowo z przyjemnością opiszę Twój produkt w artykule sponsorowanym, ale musi być związany z tematyką bloga.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości – śmiało pisz maila: psycholog.kotlarek@gmail.com

STATYSTYKI