Blog dla chcących więcej

O mnie

CZEŚĆ!

Nazywam się Monika Kotlarek i jestem psychologiem. Ukończyłam Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, a obecnie jestem członkiem Australian Society of Rehabilitation Counsellors i pracuję jako Mental Health Worker w organizacji rządowej w Sydney.

Od 2012 roku prowadzę blog Psycholog Pisze. Dzielę się na nim cząstką ogromnego i fascynującego świata psychologii i psychoterapii, który dotyczy nas wszystkich.

PO CO TO ROBIĘ?

Fascynuje mnie człowiek. Tylko i aż tyle. Ale chcę także edukować, pomagać w rozwoju, towarzyszyć przy trudnych zmianach, przełamywać tabu i walczyć ze stygmatyzacją.

A jeśli chcesz się ze mną skontaktować – zajrzyj do zakładki http://psycholog-pisze.pl/kontakt/

Znajdziesz mnie też TU:

Razem ze mną bloga współtworzy Anita.


Nazywam się Anita Siudek. Jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Swoją przyszłość wiążę z psychologią kliniczną. Rozważam również podjęcie szkolenia psychoterapeutycznego.

Do tej pory odbyłam praktyki w Pracowni Psychotechnicznej Pro Salus we Wrocławiu, gdzie współprowadziłam badania psychotechniczne dla kierowców. Zdobyłam także doświadczenie dzięki odbyciu wolontariatu w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed na Oddziale Dziennym dla dzieci i młodzieży. Miałam wówczas okazję pełnienia roli koterapeuty w terapii zajęciowej z dziećmi z różnymi zaburzeniami.

Obecnie odbywam praktyki na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, a także wspieram działalność Fundacji Non- Licet we Wrocławiu udzielającą wsparcia dla osób z rodzin dotkniętych przemocą.

W wolnych chwilach ćwiczę jogę, planuję podróże i nowe doświadczenia. Jestem fanką starego kina i nie wyobrażam sobie życia bez moich dwóch kotów!