Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Współpraca

Nazywam się Monika Kotlarek i jestem autorką tego bloga. Więcej informacji na mój temat znajdziesz tu: http://psycholog-pisze.pl/o-mnie/

O BLOGU

Psycholog Pisze to Blog Dla Chcących Więcej. Opisuję na nim różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, problemy dnia codziennego, porady dotyczące zdrowia psychicznego i fizycznego, odpowiadam na trudne pytania i podejmuję skomplikowane tematy związane z psychologią i psychoterapią. A także edukuję, wspieram, pomagam, towarzyszę, przełamuję tabu i walczę ze stygmatyzacją.

W roku 2016 znalazłam się w pierwszej dziesiątce najlepszych blogów publicystycznych, z którymi warto podjąć współpracę (http://hypeology.pl/blog-rank-2016/).

SOCIAL MEDIA

W tej chwili na Twitterze obserwuje mnie blisko 6000 osób, mam ponad 32 tysiące polubień na Fan Page’u, a Instagram ma ponad 59 tysięcy obserwatorów.

Posłuchać mnie możesz na Spreakerze.

A zobaczyć na Youtube.

Zachęcam też do zajrzenia tutaj: http://psycholog-pisze.pl/publikacje/

WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na wszelkie propozycje. Recenzja, artykuł sponsorowany, nagranie materiału w formie podcastu czy filmu na Youtube. Dyskusja, opinie, wykłady, przygotowanie materiałów z zakresu psychologii w formie np. ebooków czy prezentacji.

O tym i innych pomysłach chętnie podyskutuję, gdy już poznam profil promocji i będę w stanie zaproponować coś wyjątkowego, co przyciągnie odbiorcę, zaintryguje go i nie tylko sprawi, że zostanie z Tobą na dłużej, ale także chętnie wróci.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości – proszę o kontakt mailowy: psycholog.kotlarek@gmail.com

PROFIL ODBIORCY

Moimi odbiorcami są głównie kobiety z dużych miast, z wykształceniem wyższym i średnim. Interesuje je tematyka depresji, zaburzeń lękowych i wspieranie bliskich w trudnych momentach. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by przełamać trochę ten schemat i stworzyć coś interesującego dla dorosłych mężczyzn czy młodzieży.