Współpraca

Nazywam się Monika Kotlarek i jestem autorką tego bloga. Więcej informacji na mój temat znajdziesz tu: http://psycholog-pisze.pl/o-mnie/

O BLOGU

Psycholog Pisze to Blog Bardzo Psychologiczny. Opisuję na nim różnego rodzaju zaburzenia psychiczne, problemy dnia codziennego, porady dotyczące zdrowia psychicznego i fizycznego, odpowiadam na trudne pytania i podejmuję skomplikowane tematy związane z psychologią i psychoterapią.

W roku 2016 znalazłam się w pierwszej dziesiątce najlepszych blogów publicystycznych, z którymi warto podjąć współpracę (http://hypeology.pl/blog-rank-2016/).

SOCIAL MEDIA

W tej chwili na Twitterze obserwuje mnie ponad 3600 osób, mam ponad 10 tysięcy polubień na Fan Page’u, a prywatny Instagram ma ponad 1400 obserwatorów.

Posłuchać mnie możesz na Soundcloud.

A zobaczyć na Youtube.

Zachęcam też do zajrzenia tutaj: http://psycholog-pisze.pl/publikacje/

WSPÓŁPRACA

Współpracuję z wieloma wydawnictwami, w tym z Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym i Wydawnictwem Helion czy Sensus, dla których recenzuję książki psychologiczne i o tematyce psychoterapeutycznej oraz poradnikowej.

Chętnie podejmę się recenzji Twojej książki, wezmę udział w różnego rodzaju akcjach związanych ze zdrowiem psychicznym i fizycznym, stygmatyzacją, zaburzeniem psychicznym itp.

Dodatkowo z przyjemnością opiszę Twój produkt w artykule sponsorowanym, ale musi być związany z tematyką bloga.

Obecnie mieszkam w Sydney, więc wszelkie propozycje powinny być dostosowane do tego faktu. Różnica czasu i problemy z dojazdem w różne miejsca w Polsce są kluczowe. Ale chętnie podyskutuję przez Skype, wezmę udział w debacie i porozmawiam o zdrowiu psychicznym w wirtualny sposób.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości – śmiało pisz maila: psycholog.kotlarek@gmail.com

STATYSTYKI