Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Przemyślenia

2017

06/01/2017

2017

Rok 2017, to rok zadbania o siebie. To rok, w którym weźmiesz życie w swoje ręce.

2017, to rok, w którym pójdziesz własną ścieżką. 2017, to rok, w którym nie pytasz o pozwolenie na oddychanie. To rok, gdy zaczynasz zdawać sobie sprawę ze swojego potencjału. To rok, w którym pomysły przekształcasz w cele i wprowadzasz je w życie. 2017, to rok, w którym stworzysz coś większego od siebie i rozpoczniesz rewolucję w swoim życiu. To rok, w którym „NIE” nie jest odpowiedzią.

2017, to rok, w którym udowodnisz światu, że masz pełne prawo na nim przebywać. Że masz prawo do swojej własnej przestrzeni. To rok, w którym wreszcie zaakceptujesz to, że jesteś jedyną osobą, która nadaje wartość życiu i definiuje Twoją wartość. 2017, to rok, w którym uwierzysz, że masz cel, że zasługujesz na wszystko o czym marzysz i że jesteś zdolny do osiągnięcia każdego celu, o którym inni mówili, że jest zbyt ambitny, zbyt duży, zbyt trudny. Udowodnij im, jak bardzo się mylili. Postaw się. Zawalcz o swoje marzenia, pokaż jak wiele wielkich rzeczy może zdziałać ogień, który w Tobie płonie.

2017, to rok, w którym się interesujesz. Nie masz wszystkiego w dupie. To rok, w którym troszczysz się o to, co robisz, o związki, w których jesteś i o życie, które budujesz każdego dnia. To rok, w którym mówisz innym o tym, co i jak czujesz. Otwarcie i z odwagą. To rok, w którym stajesz po swojej stronie. Rok, w którym doceniasz ludzi, którzy chcą po prostu BYĆ w Twoim życiu. 2017, to rok, w którym doświadczasz swoich emocji. Rok, w którym nie przepraszasz za to, jak wewnętrznie świecisz. Rok, w którym nie uciszasz bicia swego serca.

Rok 2017, to rok, w którym skaczesz. Nawet jeśli Twoje nogi drżą ze strachu.

Tego Wam w Nowym Roku życzę z całego serca. Odwagi. I wiary w siebie.


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


    poprzedni artykuł

    Bulimia

    następny artykuł

    Cyberseks i pornografia. Jak wyjść z uzależnienia.