Blog dla chcących więcej

Inspiracja ROZWÓJ

Inspirujące zadanie nr 4

15 kwietnia 2014

Inspirujące zadanie nr 4

Poprzednie Inspirujące Zadania miały za zadanie pobudzić kreatywność i pomóc wyjść ze strefy komfortu, a nawet pokonać lęk przed rozmowami z ludźmi. Dlatego dziś chcę abyś spróbował przez kolejnych 30 dni zająć się tylko i wyłącznie sobą, a konkretniej…

 

Poziom trudności: ŚREDNIE

Oceń swoje stare przekonania.

Zatrzymaj się na kilka chwil. Usiądź wieczorem z kartką i ołówkiem. I zastanów się nad własnymi przekonaniami. Kwestionowanie ich,to świetny sposób na pozbycie się bzdurnych, nierealnych, błędnych wyobrażeń podczas procesu przyswajania nowej wiedzy, którą nabyliśmy od czasu porzucenia starych pomysłów na życie. W skrócie: zweryfikuj swoje przekonania. Zmień to co trzeba, inne odśwież, jeszcze inne zupełnie odrzuć. Oczyścisz w ten sposób swoje myśli i najprawdopodobniej poczujesz lekkość, gdy bezsensowne wyobrażenia przestaną Ci ciążyć.

Co Ty na to?


    Psycholog. Mental Health Worker w organizacji rządowej w Sydney. Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Fascynuje mnie człowiek. Prywatnie uwielbiam podróże, merytoryczne dyskusje do rana i inspirujące książki. Mam słabość do Coli No Sugar i czerwonych żelków. Opowiesz mi coś o sobie?