Blog dla chcących więcej

Inspiracja ROZWÓJ

Inspirujące zadanie nr 5

25 kwietnia 2014

Inspirujące zadanie nr 5

Czy ktoś z Was podjął się któregokolwiek z poprzednich Inspirujących zadań? Co udało Wam się osiągnąć? Jak daleko zajść? Jeśli do tej pory nie znaleźliście nic dla siebie, może dzisiejsze zadanie przypadnie Wam do gustu i podejmiecie się wyrobienia sobie nowego nawyku przez najbliższe 30 dni.

#Poziom trudności: ŁATWE

Daj sobie 30 minut na codzienny spacer

Ale niech to nie będzie zwykły codzienny pospieszny spacer do pracy, tylko chodzenie pełne uważności. Zwracajcie uwagę na mijających Was ludzi, zwierzęta, przyrodę, pogodę. Poczujcie zapachy świeżej trawy albo liczcie tramwaje, ale nie chodźcie dla samego chodzenia. Niech nogi Was niosą w różne, coraz to nowsze zakątki Waszego miejsca zamieszkania. Zwiedzajcie, róbcie fotografie albo spotykajcie się z innymi właścicielami psów podczas spacerów z pupilem. Jest ogrom możliwości. I jeśli znajdujesz 30 minut na oglądanie tv, to znajdziesz też 30 minut na spacer.

275

Powodzenia!


    Psycholog. Mental Health Worker w organizacji rządowej w Sydney. Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Fascynuje mnie człowiek. Prywatnie uwielbiam podróże, merytoryczne dyskusje do rana i inspirujące książki. Mam słabość do Coli No Sugar i czerwonych żelków. Opowiesz mi coś o sobie?