Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

LITERATURA

MAM TAK SAMO JAK TY – Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

30/06/2021

MAM TAK SAMO JAK TY – Magdalena Ostrowska-Dołęgowska

Jesteśmy różni, a tak wiele nas łączy.

Cytując:

“Mam tak samo jak Ty” jest podróżą po wybranych zagadnieniach ze świata psychologii i bardzo osobistą historią w jednym, napisaną przez byłą ultramaratonkę przez całe lata borykającą się z zaburzeniami żywienia.

Jest bardzo szczerą opowieścią o problemach, z którymi wiele osób walczy po cichu. Opowiadam w niej o drodze do zrozumienia siebie, o moim zagubieniu, kryzysach, wątpliwościach, wieloletnim dostosowywaniu się i odgrywaniu ról.

Wątki osobiste przeplatają się z solidną porcją wiedzy o temperamencie, osobowości, tożsamości, samoocenie emocjach i problemach zdrowotnych.

Podczas lektury można się zarówno pośmiać, jak i zadumać, zastanowić nad odpowiedziami na wiele pytań o własne pragnienia, cele, siły napędowe i działania.

Ta książka to opowieść o kryzysach, rozwodach, problemach psychosomatycznych, samoocenie, poszukiwaniu odpowiedzi na trudne pytania dotyczące samego siebie, a to wszystko bez samorozwojowego bełkotu, od którego mogłyby rozboleć zęby.

To lektura dla każdego kto:
– czuje, że o dywan, pod który zamiatał problemy można się już potknąć,
– przechodzi właśnie kryzys, czuje zagubienie i brak sensu,
– ma problem z tym całym „lubieniem siebie”, a od samego tego terminu dostaje wysypki,
– ma już dosyć robienia salt na rzęsach żeby ktoś go zauważył, pochwalił i pokochał,
– czuje, że potrzebuje zmian, ale trochę się ich boi
lubi lekkie opowieści, nawet jeśli dotyczą trudnych spraw.

W książce znajdziecie mnóstwo przykładów trudnych sytuacji życiowych. Dorastanie, poznawanie siebie, strata, samoocena, emocje, poważne kryzysy. Bez względu na to, jak podejdziecie do książki, po jej przeczytaniu wielu z Was (a może nawet i wszyscy) zakrzykniecie – HEJ, MAM TAK SAMO JAK TY!

Polecam przeczytanie tej książki.

 

Zerknijcie też tutaj: https://mojekoniki.pl/ksiazka-mam-tak-samo-jak-ty/


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com