Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

LITERATURA

POWER 4 CHANGE – Marek Kamiński

25/01/2021

POWER 4 CHANGE – Marek Kamiński

Biorąc do ręki książkę Marka Kamińskiego o sztuce osiągania celów pomyślałam: kto jak kto, ale ten człowiek wie co mówi!

I faktycznie nie pomyliłam się. Dostajemy dobrze przemyślaną i dopracowaną metodę, która widać, że była tworzona i ewoluowała wraz z podróżnikiem w czasie zdobywania przez niego biegunów – tych geograficznych i tych życiowych.

Czytając jednak książkę, dochodziłam do wniosku, że coś, co dla autora jest nawykiem, dla czytelnika może stać się umiejętnością, którą będzie musiał doskonalić przez baaaardzo długi czas.

Dlatego jeśli poszukujemy czegoś z cyklu „Zmień swoje życie w tydzień”, to ta pozycja może nas nie porwać. Natomiast jeśli potrzebujemy uporządkowania celów i racjonalnego spojrzenia na przeszkody i ich ograniczanie, to śmiało możemy podążyć drogą wyznaczoną przez Marka Kamińskiego.


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


    poprzedni artykuł

    Za późno…

    następny artykuł

    CBD a zaburzenia psychiczne