Blog dla chcących więcej

Inspiracja ROZWÓJ

Pozwól się zainspirować

12 lipca 2013

Pozwól się zainspirować

Chciałabym Cię zainspirować. Otworzyć w Tobie najgłębsze pokłady emocji. Pokazać, czego tak naprawdę pragniesz. Do czego jesteś przeznaczony. Odważysz się?

 1. Weź kartkę papieru lub otwórz notatnik na komputerze.
 2. Na samej górze, wielkimi literami, napisz pytanie: „JAKI JEST MÓJ PRAWDZIWY CEL W ŻYCIU?”.
 3. Napisz odpowiedź. Dowolną. Pierwszą rzecz, która przyjdzie Ci do głowy. Nawet największa bzdura, myśl, spostrzeżenie. To nie jest jeszcze Twoja odpowiedź na pytanie. Dopiero zaczynasz.
 4. Powtarzaj krok nr 3. Pisz. Twórz. Rysuj. Myśl. Marz. Aż w pewnym momencie poczujesz, że napisałeś coś, przy czym Twoje oczy napełniają się łzami.

To właśnie jest Twoje przeznaczenie!

Teraz pokażę Ci kilkunastominutowy filmik, w którym pojawią się ludzie, którzy płakali, gdy na ich kartkach pojawiło się zdanie: „Chcę latać…”

To do tego są stworzeni.

A Ty?

Co Ciebie napędza? O czym marzysz? Co chcesz robić w życiu? Z kim być? Czym się zajmować? Przy czym w Twoich oczach pojawiają się łzy?


  Psycholog. Mental Health Worker w organizacji rządowej w Sydney. Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Fascynuje mnie człowiek. Prywatnie uwielbiam podróże, merytoryczne dyskusje do rana i inspirujące książki. Mam słabość do Coli No Sugar i czerwonych żelków. Opowiesz mi coś o sobie?


  poprzedni artykuł

  Pytanie nr 21

  następny artykuł

  Pytanie nr 22