Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Inspiracja ROZWÓJ

Pozwól się zainspirować

12/07/2013

Pozwól się zainspirować

Chciałabym Cię zainspirować. Otworzyć w Tobie najgłębsze pokłady emocji. Pokazać, czego tak naprawdę pragniesz. Do czego jesteś przeznaczony. Odważysz się?

 1. Weź kartkę papieru lub otwórz notatnik na komputerze.
 2. Na samej górze, wielkimi literami, napisz pytanie: „JAKI JEST MÓJ PRAWDZIWY CEL W ŻYCIU?”.
 3. Napisz odpowiedź. Dowolną. Pierwszą rzecz, która przyjdzie Ci do głowy. Nawet największa bzdura, myśl, spostrzeżenie. To nie jest jeszcze Twoja odpowiedź na pytanie. Dopiero zaczynasz.
 4. Powtarzaj krok nr 3. Pisz. Twórz. Rysuj. Myśl. Marz. Aż w pewnym momencie poczujesz, że napisałeś coś, przy czym Twoje oczy napełniają się łzami.

To właśnie jest Twoje przeznaczenie!

Teraz pokażę Ci kilkunastominutowy filmik, w którym pojawią się ludzie, którzy płakali, gdy na ich kartkach pojawiło się zdanie: „Chcę latać…”

To do tego są stworzeni.

A Ty?

Co Ciebie napędza? O czym marzysz? Co chcesz robić w życiu? Z kim być? Czym się zajmować? Przy czym w Twoich oczach pojawiają się łzy?


  Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


  poprzedni artykuł

  Pytanie nr 21

  następny artykuł

  Pytanie nr 22