Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Przemyślenia

Drogi Przyjacielu

29 lipca 2016

Drogi Przyjacielu

Jesteś moim najlepszym Przyjacielem, ponieważ ufam Ci na tyle, by powierzyć moje najskrytsze sekrety i Ty powierzasz mi swoje. Wiesz o wszystkich żenujących rzeczach, które mi się przytrafiły, a ja wiem o Twoich. Nigdy nie waham się, by coś Ci powiedzieć, bo wiem, że zabierzesz to ze sobą do grobu.

Jeśli potrzebuję zadzwonić do Ciebie o 3 nad ranem, to wiem, że odbierzesz. A jeśli nie, wiem, że mogę zostawić Ci wiadomość i oddzwonisz z samego rana, gdy tylko wstaniesz. Jeśli wyślę Ci kilka głupich wiadomości po północy, wiem, że Cię to ucieszy i rozbawi, a nie wkurzy.

Możemy śmiać się z siebie nawzajem i nigdy nie czuć się urażonym. Zawsze śmiejesz się z tego, że nie mogę wejść po schodach bez zadyszki, nie umiem układać włosów i wciąż ubieram dwie różne skarpetki. Ale to zupełnie w porządku, bo ja nabijam się z Twojego dziwnego gustu muzycznego.

Wyciągasz na zewnątrz moją szaloną i głupkowatą stronę. Możemy rozmawiać ze sobą z brytyjskim akcentem, tańczyć, gdy nikt nie patrzy i robić najbardziej durne selfie, jakie tylko wpadną nam do głowy, by potem śmiać się z nich do rozpuku.

Wspierasz moje relacje z innymi i związki. Możesz uważać, że on nie jest dla nie odpowiedni. Możesz uważać, że jest dziwny. Możesz mi mówić, że stać mnie na kogoś lepszego, ale dopóki traktuje mnie dobrze i jest dobrym człowiekiem – jesteś szczęśliwy razem ze mną.

Widziałeś mnie w najgorszych momentach mojego życia, a wciąż mnie kochasz. Gdy nadchodzą złe dni, wiesz jak poprawić humor. Puszczasz mi TĘ piosenkę albo zachęcasz do obejrzenia TEGO konkretnego filmu. Albo po prostu zabierasz mnie na lody i dobrą kawę. Pocieszasz mnie, gdy tego potrzebuję i dajesz mi przestrzeń, gdy chcę pobyć trochę sama ze sobą. Jakimś sposobem zawsze wiesz, co robić.

Wierzysz, że zasługuję na wszystko, co najlepsze i ja wierzę w to samo dla Ciebie.

Jesteś kimś więcej niż Przyjacielem. Jesteś moją prawdziwą bratnią duszą. Częścią mnie. Potrzebuję Cię. Kocham Cię.

[divider] [/divider]

Jeśli macie takich wspaniałych przyjaciół – powiedzcie im to. Teraz.


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trfiłeś/aś! Pierwsza sesja gratis. Odezwij się! Odwiedź: WWW.PSYCHOLOG-POMAGA.PL Lub napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


    poprzedni artykuł

    Drogi Panie Farrah Gray…

    następny artykuł

    Proszę, usłysz mnie…