Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Bez kategorii

Prośba

03/02/2015

Prośba

socialImgUn

Bloga Psycholog Pisze prowadzę od listopada 2012 roku. Nie wiem, czy to krótko czy długo, ale czasem odnoszę wrażenie, że razem z Tobą przebyłam długą drogę po meandrach ludzkich umysłów, a czasem czuję, że jestem ledwie na początku, a ilość tematów do opisania jest niewyczerpana.

Blog okazał się doskonałym pomysłem na połączenie pasji, zawodu i wykształcenia. Pozwala się rozwijać (regularnie się dokształcam i czytam, by teksty były najwyższej jakości), spełniać i, mam nadzieję, przynosi także coś dobrego.

Dlatego mam do Ciebie prośbę. Od DZIŚ – 3.02.2014 DO 10 lutego do godziny 12.00 trwa głosowanie na blogi w Konkursie Blog Roku 2014 oraz Tekst Roku 2014, który znajdziecie tutaj: http://psycholog-pisze.pl/jesli-nie-bedziesz-moja-to-nie-bedziesz-niczyja/. Pozwoliłam sobie nieśmiało zgłosić się, jako uczestnik. Jeśli uważasz, że to co robię ma sens, doceniasz moją pracę oraz wkład w rozwój bloga i uważasz, że warto, by www.psycholog-pisze.pl dotarło do jak największej liczby Czytelników – proszę Cię o pomoc i oddanie głosu na bloga.

Wystarczy wysłać smsa pod nr 7122 podając kod bloga K11353, a jeśli chcesz zagłosować na tekst roku –  T11899. Pamiętaj, że KOD podajemy bez spacji. Koszt smsa, to 1,23 zł, a cały dochód Grupa Onet przekazuje na cele charytatywne. Podwójne dobro, a dobro wraca :)

Szczegóły znajdziesz po kliknięciu na banner po prawej stronie.


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


    poprzedni artykuł

    Piękno kobiecego ciała.

    następny artykuł

    Jak znaleźć sobie hobby?