Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Ciekawostki

Wolność dla sutków!

12 lipca 2014

Wolność dla sutków!

Osobiście uwielbiam wszelkiego rodzaju akcje społeczne. Zawsze zastanawia mnie ich odbiór przez innych ludzi, wpływ na społeczeństwo (zamierzony i rzeczywisty) oraz oczywiście aspekt psychologiczny. Tym razem trafiłam na akcję o wszystko mówiącej nazwie „UWOLNIJ SUTEK” #FREE_THE_NIPPLE.

BQXlKM4h

O co chodzi?

Grupa kobiet zaraziła się ideą, której nie może powstrzymać nawet armia ludzi. Postanowiły powalczyć o RÓWNOUPRAWNIENIE w chodzeniu po mieście bez koszulki. Topless. Latem niemal wszędzie możemy oglądać, czy tego chcemy czy nie, nagie męskie torsy, natomiast nagie kobiece piersi są już uważane za obsceniczne, a wręcz pornograficzne i nieodpowiednie.

o326J99

Dlatego właśnie nakręciły film, którego trailer możecie zobaczyć tutaj:

Cały film oraz szczegóły akcji znajdziecie tutaj:

www.freethenipple.com

i tu:

https://www.facebook.com/freethenipple

A teraz chcę Was moi Drodzy zachęcić do dyskusji. Jak odbieracie taką akcję? Czy kobiece piersi są rzeczywiście gorszące i Was bulwersują? A może autorki pomysłu idą w dobrym kierunku?

Chętnie poznam Wasze opinie.

main-nipple


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trfiłeś/aś! Pierwsza sesja gratis. Odezwij się! Odwiedź: WWW.PSYCHOLOG-POMAGA.PL Lub napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com