Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

EMOCJE LITERATURA

Jaki kolor ma Twój kot?

23/12/2020

Jaki kolor ma Twój kot?

Nam, dorosłym, często bardzo trudno jest wyrażać emocje. Jakiekolwiek. To teraz pomyślcie o dzieciakach, które, nie dość, że same muszą ogarnąć swój świat, to jeszcze nie do końca mają od kogo i skąd czerpać wiedzę.Książka „10 kotów”, to przedoskonała pozycja do tego, by dziecki już w wieku ok 4-5 lat zaczęły zapoznawać się z istniejącymi emocjami, jak one się objawiają, „z czym się je je”, co mogą zrobić z nami i jak wpływają na innych.

Jeśli chcielibyście pokazać swoim pociechom kolorowe koty, z których każdy obrazuje jakąś emocję – to biegiem kupować książkę.


Dowcipna, przystępna i wartościowa, czyli taka, jakiej szukamy dla naszego dziecka, a Katarzyna Samosiej z Wydawnictwo Studio Koloru  nie tylko wychodzi temu naprzeciw, ale w 200% spełnia obietnicę, że warto.

I warto.
    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


    poprzedni artykuł

    Jak dajesz sobą manipulować?

    następny artykuł

    Żałoba i strata