Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

EMOCJE LITERATURA

Jaki kolor ma Twój kot?

23 grudnia 2020

Jaki kolor ma Twój kot?

Nam, dorosłym, często bardzo trudno jest wyrażać emocje. Jakiekolwiek. To teraz pomyślcie o dzieciakach, które, nie dość, że same muszą ogarnąć swój świat, to jeszcze nie do końca mają od kogo i skąd czerpać wiedzę.Książka „10 kotów”, to przedoskonała pozycja do tego, by dziecki już w wieku ok 4-5 lat zaczęły zapoznawać się z istniejącymi emocjami, jak one się objawiają, „z czym się je je”, co mogą zrobić z nami i jak wpływają na innych.

Jeśli chcielibyście pokazać swoim pociechom kolorowe koty, z których każdy obrazuje jakąś emocję – to biegiem kupować książkę.


Dowcipna, przystępna i wartościowa, czyli taka, jakiej szukamy dla naszego dziecka, a Katarzyna Samosiej z Wydawnictwo Studio Koloru  nie tylko wychodzi temu naprzeciw, ale w 200% spełnia obietnicę, że warto.

I warto.
    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trfiłeś/aś! Pierwsza sesja gratis. Odezwij się! Odwiedź: WWW.PSYCHOLOG-POMAGA.PL Lub napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com


    poprzedni artykuł

    Jak dajesz sobą manipulować?

    następny artykuł

    Żałoba i strata