Blog dla chcących więcej oraz gabinet pomocy psychologicznej online

Bez kategorii

2 urodziny bloga!

13/11/2014

2 urodziny bloga!

kompozycja_tort_1 [divider] [/divider]

Dzisiaj, 13 listopada, mijają dokładnie 2 lata, odkąd zaczęłam prowadzić tego bloga. Przez ten czas powstało Ponad 500 wpisów, a 415 z nich zostało już opublikowanych. Otrzymuję od Was wiele wiadomości, w których zadajecie różne pytania, podrzucacie pomysły na teksty i dopingujecie. Dziękuję! To dzięki Wam ten blog istnieje. I mam nadzieję, że lubicie tu bywać :)

Z okazji 2 urodzin, postanowiłam zorganizować dla Was konkurs. Wybrałam 3 zupełnie różne książki (z czego recenzja jednej jeszcze się nie ukazała), które chętnie rozdam.

Do wygrania są:
  1. http://psycholog-pisze.pl/nocny-gosc-fiona-mcfarlane-recenzja/
  2. http://psycholog-pisze.pl/halucynacje-oliver-sacks-recenzja/
  3. Dagmara Gmitrzak – “Obudź swoją kreatywność” – recenzja wkrótce.
Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że przy pomocy maila lub formularza kontaktowego, które znajdziecie tutaj: http://psycholog-pisze.pl/kontakt/ napisać CZEGO ŻYCZYCIE BLOGOWI. Im bardziej kreatywnie – tym lepiej. Dodajcie w mailu książkę, którą chcesz otrzymać.

Życzenia poza konkursem też przyjmuję ;)

Konkurs trwa od dziś – CZWARTEK – 13 LISTOPADA do WTORKU – 18 LISTOPADA. Rozwiązanie konkursu w ŚRODĘ 19 LISTOPADA.

Zapraszam :)


    Jeśli borykasz się z problemami natury psychicznej, czujesz się wypalony/a, cierpisz na depresję, masz dosyć tkwienia w jednym miejscu albo szukasz porady - dobrze trafiłeś/aś! Odezwij się! Napisz bezpośrednio: psycholog.kotlarek@gmail.com